Dragkista 1800-talets första hälft

685921

DRAGKISTA, 1800-talets första hälft, originalmålning av mahognyimitation, beslag av mässing, skuren dekor, höjd ca 130, 132x58 cm

Någon list saknas, skador

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5228897
5214540
2 800
5228896
2 600
5214540
2 400
5228895

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.