Soffa 1930-tal

685918

SOFFA, 1930-tal, svängd form, originalklädsel av röd plysch, avsmalnande ben, längd 150 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1930-tal

Budhistorik (4 bud)

5223012
5218197
5218196
1 900
5218195

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.