Serveringsvagn 1900-talets mitt

685917

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, skivor med löst glas, höjd exkl handtag 65, 70x45 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5230609
5228627
1 300
5228618
5227838
5221847

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.