Ali Munsterhjelm Hamnmotiv

685868

ALI MUNSTERHJELM (Finland, 1873-1944): Hamnmotiv i vinterskud, signerad Ali M.hjelm, olja på duk, ca 56x86 cm

Ingår i temaauktionen Technica & Nautica

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica, Tema

Ali Munsterhjelm Hamnmotiv

Budhistorik (64 bud)
5220922
28 000
5220923
27 000
5220922
26 000
5220920
25 000
5220919
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 702 EUR, 3 069 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.