Ljuskrona

685809

LJUSKRONA, Maria Theresia, 1900-talets andra hälft, 8 ljusarmar, diameter ca 60, höjd ca 65 cm

Smärre slitage, enstaka prismor saknas, ej funktionstestad

Belysning, Ljuskronor

Drottninggatan 36, Malmö

Ljuskrona

Budhistorik

2019-10-10 kl 10:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.