Kerstin Mauritzson bonad

685683

KERSTIN MAURITZSON, vävnad, 1970-tal, nonfigurativ dekor i blått, gult, orange, grönt och brunt samt vitt, signerad KM, ca 45x38 cm

Mattor/Textilier, Design

Monter 20

Kerstin Mauritzson bonad

Budhistorik (9 bud)
5218245
5219901
950
5218245
900
5219865
850
5218245

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.