Glasservis 36 del 1900-talets första hälft

685649

GLASSERVIS, 36 del, 1900-talets första hälft, slipad dekor, omfattande 12 st rödvinsglas höjd ca 17, 12 st vittvinsglas höjd ca 15, 12 st starkvinsglas höjd ca 12 cm

Smärre repor

Glas, Dricksglas

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
5265043
5265039
950
5265038
5265037
5250121

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.