Byrå 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

685603

BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, betsat trä med bronserad dekor, tre lådor, höjd ca 80 cm, 86x43 cm

Repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Drottninggatan 36, Malmö

685603 - Byrå 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5223951
2019-10-11 13:31:29

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
12:19   (13:19 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.