Nikolai Lehto målning

685095

NIKOLAI LEHTO (1905-1994) Mor och barn, signerad samt daterad -54, blandteknik, 12x11 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Nikolai Lehto målning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5219718
55
5206956
50

Slutpris EUR:
55
560 SEK, 61 USD
Utropspris EUR: