Collier och armband silver Finland

684744

HALSRING, ARMRING, silver, Finland, 1900-talets andra hälft, armband med mörkblå stenar

Smärre repor

Guld/Smycken, Smyckeset

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
5265460
5265458
750
5265449
700
5265457
650
5265449
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.