Leo A Malempré oljemålning

684361

LEO A MALEMPRÉ (1860-1901): Musicerande kvinna, signerad, olja på pannå, ca 40 x 22 cm

Någon repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Leo A Malempré oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5219678
5218612
1 400
5218575
1 300
5215985
5214674

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.