Josef Frank ett par pallar

684070

JOSEF FRANK, 1 par pallar, Firma Svenskt Tenn, modell 2242, teak, sitsar av flätad rotting, höjd ca 35, 60x32cm

slitage, rotting med bristningar samt skador

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Josef Frank ett par pallar

Budhistorik (15 bud)
5223812
4 600
5223806
4 400
5223797
4 200
5223805
4 200
5223797

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.