Hattar i hattask

683869

HATTASK med hattar, 1900-talets första hälft, fyra hattar i olika modeller

slitage, en hatt med smärre hål

Vintage Fashion

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hattar i hattask

Budhistorik

2019-10-11 kl 12:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.