Barnporträtt oljemålning

683774

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av två barn och en äldre pojke i uniform, signerad F.I., olja på duk, ca 66x73,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Rum 2

Barnporträtt oljemålning

Budhistorik (30 bud)
5283216
9 200
5283212
9 000
5283205
8 800
5283197
8 600
5283194
8 400

Slutpris SEK:
9 200
966 EUR, 1 196 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.