Fällbord

683637

FÄLLBORD, 17/1800-tal, bär signatur And. Lundelius Stockholm 1797, skiva av massiv mahogny, svarvad fot av björk, höjd 70, diameter 93 cm

Slitage, repor, omarbetat, kompletterat, foten delbar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Fällbord

Budhistorik (1 bud)

5226582
2019-10-12 12:05:15

2019-10-13 kl 21:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.