Praktskål kristall 1900-talets första hälft

683472

PRAKTSKÅL, kristall, 1900-talets första hälft, rikligt slipad dekor, båtform, längd ca 33 cm

Insida nagg sannolikt från slipningstillfället

Glas, Vaser, skålar, fat

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5244257
2019-10-17 06:48:20

2019-10-22 kl 17:38
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.