CARL MALMSTEN karmstol "Herrgården"

683458

CARL MALMSTEN, "Herrgården", karmstol, björk, lös stoppad sits, klädd i tyg från Svenk tenn, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, lagning på ena karmen

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

CARL MALMSTEN karmstol

Budhistorik (2 bud)

5225663
5214681

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.