Bengt Orup litografi

682838

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 3/120, färglitografi, motivmått ca 39x54 cm

gulnad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bengt Orup litografi

Budhistorik (3 bud)

5223491
5223369
5213521

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.