Lars Hansen oljemålning

682735

LARS HANSEN, olja på duk, signerad och daterad 1843, porträtt, 35x28,5 cm

Ytslitag, retuscher, viss krackelyr

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Hansen oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5208695
1 900
5208657
1 800
5208688
1 800
5208657
1 700
5200697
1 600

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.