Taburett sent 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

682599

TABURETT, sent 1900-tal, metall, uppsvängda sidor, lös stoppad sits

Obetydligt slitage

Möbler, Stolar, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

682599 - Taburett sent 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Taburett sent 1900-tal

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
17:42   (18:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.