Lampbord 1 par 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

682574

LAMPBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, björk, svarvad fyrdelad pelarfot, höjd 75, 70x52 cm

Mindre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

682574 - Lampbord 1 par 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lampbord 1 par 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
5239679
5239909
5239679
900
5223754
850
5225361
850

11 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
11:23   (12:23 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.