John Ivar Berg oljemålning

682190

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rymdsonden", monogramsignerad samt daterad 97, akryl på duk, ca 57x 67 cm

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5220498
2019-10-10 08:32:53

2019-10-10 kl 10:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.