Fåtöljer 1 par 1900-talets andra hälft

Föregående | Översikt | Nästa

682133

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel, fällbara, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, repor, ena fåtöljen saknar en skruv på underredet,

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

682133 - Fåtöljer 1 par 1900-talets andra hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5232042
2019-10-13 21:39:20

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
11:07   (12:07 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.