Barskåp Kina 1900-talets andra hälft

Föregående | Översikt | Nästa

682123

BARSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av port, höjd ca 179 cm, 94x54 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

682123 - Barskåp Kina 1900-talets andra hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5231409
2019-10-13 20:00:22

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
11:06   (12:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.