Ingegerd Yllner Mattson oljemålning

681069

INGEGERD YLLNER MATTSON (1926-2018); Kopia efter Philip Wovwermans, "Herrskapssläde på isen", daterad ā tergo 1954, signerad, olja på duk, ca 45x36cm

Någon repa

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5223051
2019-10-11 02:22:46

2019-10-11 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.