Fiskfat Rörstrand tidigt 1900-tal

681036

FISKFAT, porslin, Rörstrand, tidigt 1900-tal, rakstämplat, svart dekor av blommor, längd 62 cm

Smärre ytslitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2019-10-10 kl 10:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.