Takkrona oskariansk 1800-/1900-tal

680680

TAKKRONA, oskariansk, 1800-/1900-tal, stomme av mässing, behängd med prismor, för fyra ljus, höjd ca 60 cm

Ytslitage

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5220394
2019-10-10 07:27:05

2019-10-10 kl 10:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.