Blombord 1960-tal

680674

BLOMBORD, 1960-tal, teak, grågrön skiva av plåt med uppvikta kanter, höjd ca 48, 50x37 cm

Smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Blombord 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
5220936
500
5220811
450
5220935
450
5220811
5220283

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.