BENGT LINDSTRÖM "Gitarrspelaren" olja på duk

679028

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Gitarrspelaren", signerad Lindström, olja på duk, dukmått ca 61x50 cm

Linnégatan 21, Norrköping

BENGT LINDSTRÖM

Budhistorik (13 bud)
5223936
28 000
5222710
27 000
5222709
26 000
5217680
25 000
5217081
22 000

Slutpris SEK:
28 000
2 702 EUR, 3 069 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.