Jakob Kulle oljemålning

678607

JAKOB KULLE (1838-1898): Interiör med mor och barn, signerad, olja på duk, 36 x 50 cm

Någon mindre repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Jakob Kulle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5223531
3 400
5223492
5222497
5218622
5209499

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.