4 stolar Niels O Möller, Danmark

677351

NIELS O MØLLER, stolar, 4 st., J.L Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart och rött skinn, skyltmärkta J.L MØLLER MODELS MADE IN DENMARK och DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, höjd 82 sm

CITES-intyg medföljer

Slitage, sitsarna delvis med repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
5229750
14 000
5229747
13 500
5229741
13 000
5229745
12 500
5229741
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.