Byrå kolonialstil 1900-talets början

675602

BYRÅ, kolonialstil, 1900-talets början, fyra lådor, höjd 76, 63 x 35 cm

Skador

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5209051
2019-10-06 00:25:08

2019-10-10 kl 10:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.