Omega Seamaster herrarmbandsur

680496

OMEGA, armbandsur, Seamaster, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, diameter 34,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, Sav garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (14 bud)
5165782
5173838
3 800
5165782
3 600
5173836
3 400
5165782
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.