Klaffbord

678971

KLAFFBORD, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad med mahogny, förgyllda beslag, på hjul, höjd ca 77, 93x61, uttfällt 150 cm

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Klaffbord

Budhistorik (5 bud)
5157995
500
5156499
450
5155584
5155580
5144152

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.