Bokskåp 1800-tal

678958

BOKSKÅP, 1800-tal, vitmålat, invändigt med hyllplan, glasade dörrar, beslag i mässing, höjd 208, 106x41 cm

Senare bemålat, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
5158492
3 200
5156025
5156022
5154092
5150366

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.