Matbord teak

678712

MATBORD, teak/teakfaner, rund modell, med 2 iläggsskivor á 40 cm under bordsskivan, 1960-tal, Sverige, höjd 73, Ø 115 / 115 x 195 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord teak

Budhistorik (1 bud)

5156310
2019-09-16 17:26:19

2019-09-17 kl 18:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.