Johannes Andersen soffbord

678668

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, Trensum 1960-tal, teak, underrede i stål, höjd ca 48, 168x72 cm

Smärre slitage, något blekt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Johannes Andersen soffbord

Budhistorik (25 bud)
5158333
7 800
5156430
7 600
5155233
7 400
5155072
7 200
5155232
7 200

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.