Theodore Waddell "Wadell 713" soffbord

678652

THEODORE WADDELL, "Wadell 713", soffbord, Cassina, fasettslipad glasskiva, underrede i förkromat stål/stålvajer, höjd ca 42, diameter 100 cm

Smärre slitage, litet nagg på glasskivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Theodore Waddell

Budhistorik (5 bud)
5159043
4 600
5159037
4 400
5158040
4 200
5152175
5142612

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.