Rottinggrupp

678632

ROTTINGGRUPP; samtida, bestående av soffa, bord samt 2 st fåtöljer, lösa plymåer, soffa längd ca 170 cm, bord med glasskiva höjd ca 50 cm, ca 120x60 cm

Slitage samt enstaka skador på rottingen

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rottinggrupp

Budhistorik (1 bud)

5159437
2019-09-17 16:44:31

2019-09-17 kl 17:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.