Sängbord art deco

678296

SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, Art Deco, stomme i bodnad björk, med skåplucka i sargen, höjd ca 64 cm, yttermått ca 43x33 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord art deco

Budhistorik (15 bud)
5158425
3 200
5158375
5158062
2 800
5157909
2 600
5158061
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.