Bambufåtöljer

678161

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i formböjd bambu och rotting, bemålade, sitthöjd ca 40

Smärre slitage, liten skada vid rottingen på ena armlänet

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Bambufåtöljer

Budhistorik (28 bud)
5159480
3 800
5159472
3 600
5159465
3 400
5159461
3 200
5159464

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.