Finn Juhl kontorsstol skinn

678075

FINN JUHL, kontorsstol, modell 210, fempassfot i aluminium på hjultrissor, stomme med fast klädsel i skinn, gungfunktion, France & Søn, Danmark, 1960-tal, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, märken, smärre skada, del till ett av hjulen saknas

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Finn Juhl kontorsstol skinn

Budhistorik (9 bud)
5159042
2 800
5157834
2 600
5156105
2 400
5148010
5148010

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.