Barnsäng 1800-tal

677845

BARNSÄNG, furu, 1800-tal, bemålad i ljusgrått, utdragbar, ca 190x58 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Barnsäng 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
5159537
2 600
5159527
2 400
5159534
2 400
5159527
5159532

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.