Skåp 1900-tal

677839

SKÅP, 1900-tal, spegeldörrar med bakomliggande lådfacksinredning, bemålat i brungult, beslag i mässing i form av lejonmaskaroner, höjd ca 125, 140x55 cm, nyckel medföljer

Slitage, fläckar, smärre avslag

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skåp 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5158013
5142936

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.