Sängbord

677826

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, med låda, antikgrå, höjd ca 52 43x32 cm

Slitage, fläckar.

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord

Budhistorik (4 bud)

5158633
550
5148637
500
5154383
500
5148637

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.