Peter Dahl, Figurscen

677254

PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, ca 74x54 cm

Peter Dahl, Figurscen

Budhistorik (20 bud)
5149638
18 000
5149628
17 000
5149625
16 000
5149462
15 000
5149459
13 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.