Gripsholmsfåtöljer

677100

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, av gripsholmsmodell, gråmålade, klädda i randig textil, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (25 bud)
5139749
5139748
1 900
5139747
1 800
5139746
1 700
5139745
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.