Camilla Pyk litografi

677019

CAMILLA PYK (född 1966): Motiv med hund, signerad C Pyk, numrerad 40/295, färglitografi, ca 25x25 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 31

Camilla Pyk litografi
Budhistorik (12 bud)
5143134
850
5143129
5143071
750
5142961
700
5142937
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.