SIdobord, 1 par

677000

SIDOBORD, 1 par, sent 1800-tal, svartlackerade, skivor med oktagonal form, skuren dekor, diameter 49 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage, senare målning, färgbortfall, lagningar.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

SIdobord, 1 par

Budhistorik (8 bud)
5158052
5158044
750
5158051
750
5158044
550
5155453
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.