6 stolar i formböjd plast och svarlackerad ek

676997

STOLAR, 6 st, 1900-talets slut, sits i formpressad plast, benställning i svartlackerad ek, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, några med gulnad sittyta

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
5143040
5142989
5139812
5139810
5139808

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.